PC-01 Lviv

It is currently 29 Mar 2024, 01:28

Forum Games WEB Tape Loader Twitter RSS

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
PostPosted: 29 Oct 2013, 13:15 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
Quote:
Большое спасибо!!! Я как-то пропустил эту новость. :D

У меня пара вопросов:
1) Будет ли вариант на микрухе?
2) На каком телевизоре проводились пуско-наладочные работы, возможны ли траблы при запуске устройства в серийное производство?
1) нєа, не буде, скоріш за все ) Може хто інший хай. А в мен буде варіант ще класичніший: рейсфедер, лак для нігтів і круглі доріжки, вручну мальовані.
2) забрав я тут на днях старенький sanyo з повноцінним scartom, ось до нього й підключився. Всі спроби з LCD телевізора колір вижати виявилися провальними. RGB контакти в ньому на scart не виведені. Таке буває часто, люди пишуть.


Last edited by orest on 29 Oct 2013, 14:36, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 29 Oct 2013, 13:17 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
Quote:
Орест, какая преслесть! Продайте, за ценой не постоим! Могу даже передать Вам свои экземпляры для отладки!
а що з ними?


Top
   
PostPosted: 29 Oct 2013, 13:25 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 24 Jul 2008, 12:05
Posts: 1070
Quote:
а що з ними?
Они просто лежат и никуда не подключаются. Будучи криворуким от рождения, в что-то более сложное, чем наушник или гирлядна я паяльник не пихаю. Один "Львов" даже на клавиши веселым писком реагирует (правда у него DIN7 заботливо перепаян на DIN5). Так что вполне реально, что все живое, только нужно взять и подключить. От отчаяния уже сам был готов пожертвовать одинм "Львовом" и одним телевизором, но спаять что-нибудь, а тут Вы такие прекарснейшие картинки постите!!!


Top
   
PostPosted: 29 Oct 2013, 13:44 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
всьому свій час, як бачите. Я свій 21 рік запускав, з них 10 - шукав робочий ПК. Дзвоніть, зістикуємося. Не будемо тему зафлуджувати, мо ще хто страждущий читати буде )


Top
   
PostPosted: 30 Oct 2013, 09:13 
Offline
User avatar

Joined: 11 Aug 2008, 17:05
Posts: 1405
Location: Украина
Quote:
2) забрав я тут на днях старенький sanyo з повноцінним scartom, ось до нього й підключився. Всі спроби з LCD телевізора колір вижати виявилися провальними. RGB контакти в ньому на scart не виведені. Таке буває часто, люди пишуть.
А если рассматривать вариант с LCD, то куда копать стоит? А если к монику попробовать это дело прикрутить?

_________________
Carthago delenda est, Carthaginem delendam esse


Top
   
PostPosted: 30 Oct 2013, 11:24 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 24 Jul 2008, 12:05
Posts: 1070
Quote:
А если рассматривать вариант с LCD, то куда копать стоит? А если к монику попробовать это дело прикрутить?
На телевизоре должен быть полный СКАРТ, который RGB умеет. Моник... Хм EGA разве что :). Для современных моников нужно плату хитрую паять.


Top
   
PostPosted: 30 Oct 2013, 12:12 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
Quote:
Quote:
А если рассматривать вариант с LCD, то куда копать стоит? А если к монику попробовать это дело прикрутить?
На телевизоре должен быть полный СКАРТ, который RGB умеет. Моник... Хм EGA разве что :). Для современных моников нужно плату хитрую паять.
точно. Або CGA.
Я собі замутив універсальний перехідник так званий. Добавив готову платку селектора синхроімпульсів від якогось телевізора і ортимав можливість ще й старі монітори підключати. Оформлю в корпус - викладу фото з описом. Виглядає досить дубово, як і положено.


Top
   
PostPosted: 30 Oct 2013, 12:20 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 24 Jul 2008, 12:05
Posts: 1070
Quote:
точно. Або CGA.
Я вот тут не знаю, как устроены моники CGA, но сам адаптер впринципе не может дать больще 200 пикселей по верикали, что для Львова слишком мало.
Quote:
Оформлю в корпус - викладу фото з описом.
Классно Вам, а я на старом MDA попортил глазки, и теперь через полчаса работы пусть даже с пристойным новым CRT, начинается АДЪ и ПОГИБЕЛЬ :(. Жаль, чтолько олдскульных вещей для CRTшников существует, недоступных для эмуляции.


Top
   
PostPosted: 30 Oct 2013, 12:30 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
Quote:
Quote:
точно. Або CGA.
Я вот тут не знаю, как устроены моники CGA, но сам адаптер впринципе не может дать больще 200 пикселей по верикали, что для Львова слишком мало.
Quote:
Оформлю в корпус - викладу фото з описом.
Классно Вам, а я на старом MDA попортил глазки, и теперь через полчаса работы пусть даже с пристойным новым CRT, начинается АДЪ и ПОГИБЕЛЬ :(. Жаль, чтолько олдскульных вещей для CRTшников существует, недоступных для эмуляции.
поки що цю фічу не перевіряв, але 15 кілогерц розгортки, це 15 кГц. В EGA додатково ще й 22 з чимось. Тобто, показувати буде. Але що і як, ще не розбирався за відсутністю сабжа, тсзать.

Щодо низьких частот розгорток, то я не просто плачу, раніше мені стабільно хочтілося задушити голими руками кожного сисадміна, в якого 60 гц блимає. Особливо це в інтернет клубах часто було. Заходиш, а воно всьо, як в дореволюційних фільмах, блимає. -Ти що, не бачиш, - питаю, бува. -Ні, всьо нормально. Ось після слів "всьо нормально" і хотілося душити. Повільно так, з задоволенням, пардон за деталі.
Ібо зло )

Ось через це краще до телевізора доброго підключатися, там інтерлейсна розгортка, плюс післясвітіння, напевне. для очей краще. З іншого боку - біля телевізора близько не посидиш довго.. Ідеальне рішення - сучасний LCD телевізор з повним SCARTом.


Top
   
PostPosted: 31 Oct 2013, 21:00 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
Ось так цей монстрик виглядає в реальності ))
Image

малоестетично, зате дешево, надійно і практично. Коли я починав його робити, уяви не мав, що з того вийде - вийшов вогнедишучий дракон )

Складається з двох плат: інвертора і селектора синхроімпульсів на К174ХА11. В результаті (на перспективу) до нього можна підключити телевізор зі SCARTом, радянський телевізор з модулем МЦ-41, CGA, EGA монітори, або будь-які радянські монітори. Будь-що, що підтримує частоту розгортки 15,625 кГц.

п.с. не сміятися, це перша плата, яку я взагалі в житті витравив :)


Top
   
PostPosted: 15 Nov 2013, 23:10 
Offline
User avatar

Joined: 11 Aug 2008, 17:05
Posts: 1405
Location: Украина
Наш друг vinxru опубликовал решение по подключению ретроПК к телевизору/PAL-кодеру, которое претендует на звание универсального.

_________________
Carthago delenda est, Carthaginem delendam esse


Top
   
PostPosted: 18 Nov 2013, 12:16 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 24 Jul 2008, 12:05
Posts: 1070
Quote:
Ось так цей монстрик виглядає в реальності ))
Он прелестен!!! Хочу такой же!


Top
   
PostPosted: 18 Nov 2013, 17:26 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
точно такий повторити неможливо, на щастя ) Всі "лишні" платки, детальки і обрізки, які в мене валялися - тут знайшли свій дзен.


Top
   
PostPosted: 03 Mar 2014, 17:35 
Offline

Joined: 03 Mar 2014, 17:33
Posts: 1
Извините, я здесь впервые.
У меня встал вопрос о подключении ПК-01 "Львов" к VGA монитору.
Кто нибудь делал подобное? Подскажите что да как.


Top
   
PostPosted: 03 Mar 2014, 17:49 
Offline

Joined: 27 Feb 2013, 19:57
Posts: 125
Location: Львівщина
Quote:
Извините, я здесь впервые.
У меня встал вопрос о подключении ПК-01 "Львов" к VGA монитору.
Кто нибудь делал подобное? Подскажите что да как.
Не робили, але зустрічали ось таке приблизно рішення.

Не впевнений, що плата підтримує rgbs повноцінно, хоч в параметрах заявлено.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

Forum Games WEB Tape Loader Twitter RSS

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited